O nas

Poznaj Camilla_Design8

Studio Projektowania Wnętrz Camilla_Design8

Powstało z naszej wielkiej pasji do pięknych wnętrz i ich urządzania. Naszym CELEM jest zapewnienie klientowi profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o każdy detal, co sprawia, że tworzymy wymarzone miejsce dla Ciebie. 

Założeniem naszego Studia jest praca z użyciem naturalnych materiałów wysokiej jakości, dlatego tworzymy dla Państwa wnętrza wyjątkowe, nowoczesne, o ponadczasowej elegancji, ale przede wszystkim zwracamy uwagę na funkcjonalność i wygodę.

Stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Nie szczędzimy czasu, często przy pysznej kawie, by dokładnie i wnikliwie poznać Państwa potrzeby, życzenia, pasje i styl życia, aby móc później jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Jako Studio Projektowe DBAMY o wysoką jakość naszych projektów, terminowość prac oraz o konkurencyjne ceny. 


DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ


1.Współpracując z nami zaoszczędzisz CZAS, unikasz stresujących sytuacji podczas remontu, a zyskasz SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO!

2. Zwracamy szczególną uwagę na wysoką JAKOŚĆ w doborze materiałów do projektu

3. Posiadamy WIEDZĘ i DOŚWIADCZENIE

4. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na FUNKCJONALNOŚĆ i ERGONOMIĘ pomieszczenia, a następnie na estetykę i piękne WIZUALIZACJE

5. Wyróżnia nas znajomość TRENDÓW i NOWOŚCI, uczestniczymy często w prestiżowych szkoleniach i targach

6. Zapewniamy WSPARCIE polecanych Wykonawców

7. Proponujemy pomoc w ZAKUPIE materiałów

8. Współpracujemy ZDALNIE w całej Polsce

9. Otrzymasz od nas RABATY PARTNERSKIE na materiały wyposażenia wnętrza co daje dodatkowy zysk dla Inwestora